Nyhetsbrev Juli Månad 2018

Nyhetsbrev Juli 2018 – Galna sommar veckor och fotbollsdagar

Sommaren har startat fantastiskt med högtryck och VM feber. Det firar vi med oslagbara erbjudanden. Hoppas att ni hinner njuta av fin golf under dygnets svalare timmar. Än en gång ett stort tack för att ni sprider våra golfnyheter till era vänner.

  • Fotbolls VM Feber: Vi firar Sverige's framgångar i fotbolls VM med 30% rabatt på samtliga Excellence by Sweden produkter så länge Sverige fortsätter att vinna och lagret räcker. Låt oss hoppas på segrar hela vägen tom finalen den 15:e juli.
  • ”Galna” Mizuno sommarveckor: Vi har redan marknadens lägsta priser på Mizuno men vi  erbjuder nu ytterligare 40% rabatt på vårt lagersortiment så långt lagret räcker.
  • Oslagbara Callaway Solaire Gem och Warbird veckor: Vi har nu sänkt våra redan låga Callaway Solaire Gem (dam) och Callaway Warbird (herr) priser med 2 000 kronor extra golfset rabatt och 3 500 kronor vid köp eller hyra av golfset med vagn.
  • Uthyrning av Golfpaket (golfset med vagn): Vi har lanserat uthyrning / hyrköp av Callaway Warbird, Callaway Gem och Excellence by Sweden golfpaket. Golfpaketen innehåller hel- eller halvset med vagn.   
  • Lansering av Excellence by Sweden halvset: Marknadens mest prisvärda halvset som uppfyller alla golfens regler. Setet innehåller givetvis driver, pitching wedge och sand wedge. Vi anser att det är kritiskt med både pitching och sand wedge för ett bra närspel.
  • Svensk golf annons: Vår första svensk golf annons finner du i Svensk Golf juni nummer som kom ut för några dagar sedan.
  • Bästa prisgaranti, köptrygghetsgaranti och fri frakt: Vi garanterar att vi har marknadens lägsta priser och matchar konkurrenternas pris om du mot all förmodan skulle hitta produkten billigare någon annanstans.

Vi önskar er en fortsatt skön sommar, Magda & Andreas

Andreas Risberg

Välkomna till Andreas golf blog där jag hjälper dig att välja rätt i golfutrustningsdjungeln och ge träningstips

Varukorg

Din varukorg är tom

Köp din första produkt